Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli Penetrasyon Testi

Sürekli Penetrasyon Testi

Pentestbx bilişim güvenliği alanında uluslararası sertifikaları bulunmaktadır. Ayrıca bu alanda uzman kadrolarla beraber eğitimler de vermektedir. Ayrıca çalışma alanı olarak sürekli penetrasyon testi ve sürekli siber güvenlik analizi alanı bulunmaktadır. Vermiş oldukları eğitimlerle beraber kitaplar yayınlamakta ve projeler yapmaktadırlar. Edinmiş oldukları bilgi ve tecrübelerle de müşterileri için projeler üretmektedirler.

Misyonları Nelerdir?

Misyonlarını şöyle açıklayabiliriz:

  • İş ortaklarına, çalışanlarına ve müşterilerine karşı dürüst davranmaktadırlar,
  • Yeniliklere açıktırlar ve bununla birlikte yeni teknoloji ve ürünler üretmeye çalışmaktadırlar,
  • Bilgi güvenliği için kaliteyi önemsemektedirler ve bunun için de sorunları kaliteden ödün vermeden güvenli bir şekilde çözmeye çalışmaktadırlar. Ayrıca bu alanda siber güvenlik zayıflık yönetimi çalışmaları da bulunmaktadır,
  • Edinmiş oldukları bilgi ve tecrübeyi topluma da aktarmaktadırlar,
  • Müşterilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını analiz ederek samimi bir şekilde çözmeye çalışmaktadırlar.

Yukarıda yazılmış olduğu gibi sitenin misyonu bu maddelerle açıklanabilmektedir.

Vizyonları Nelerdir?

Vizyonları ise müşteri merkezli olarak uluslararası alanda güvenilir bir şekilde marka olmak olarak açıklanabilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

Avantajları arasında hem uygun fiyatlı hem etkin hem de dinamik bir şekilde risk yönetimi yapabilme imkanı bulunmaktadır. Yılda 1 veya 2 kere yapılan güvenlik testleri sonucunda da yapılan değişiklikler ve izler bildirilmektedir. Ayrıca bu alanda siber güvenlik risk hesaplama alanı da yer almaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı