Sponsorlu Bağlantılar

Tarih Kolik

Tarih Kolik

Tarih kolik, kullanıcılarına en doğru bilgilerle tarihi sevdirmeye ve öğretmeye çalışan bir web sitesidir. Ayrıca yaptığı kaliteli içerikler ve doğru tarih bilgileri ile kullanıcılarının sevgisini kazanan bir web sitesi konumundadır. Tarih’in birçok alanı bulunmaktadır. Tarihin’ bir hayli geniş bir yelpazeye sahip olması elbette beraberinde bazı sonuçları da getirecektir. Bu sonuçlardan bazılarının nedeni kişilerin tarih hakkında çok fazla konuşması ve yorumların kişiden kişiye göre değişmesidir. Tarih kolik ise bu yorumların yanlış olanlarını içinden seçip atarak, tarihi olduğu gibi ve objektif bir şekilde, taraf tutmadan okuyucuya aktarmaya çalışmaktadır.

Tarih Kolik Site Tasarımı

Tarih kolik web sitesi, açık tonlarda bir site arka planı ve kaliteli bir tasarım ile kullanıcılarının bilgiye çabuk ve kolay bir şekilde ulaşması için yaptığı tasarım ile göz doldurmaktadır. Birçok web sitesinin aksine, tarihin sadece bir alanına değil; tarihin her alanına ulaşmaya ve hakkında içerikler üretmeye devam eden Tarih kolik bu anlamda da kendi farkını ortaya koymuş bir web sitesidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı