Sponsorlu Bağlantılar

Test Teknikleri

Test Teknikleri

Günümüzde birçok laboratuvar mevcut. Bu laboratuvarlarda tüm testler yapılmakta. Bahsettiğimiz laboratuvarda bir çok test ve tıbbi tahlil güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Testlerin ve tahlillerin yapılış teknikleri son teknolojik aletlerle yapılmaktadır. Teknoloji geliştikçe tahlil ve test yöntemleri de bu sayede gelişmektedir.

Tahlil Ve Hijyen

Test ve tahlil yapılan ortamın hijyenik olması en önemli unsurlardan biridir. Gelişmiş teknolojik aletler ve hijyenik ortamda yapılan tahlil ve testler en doğru sonucu verecektir, test sonuçları çok kısa zamanda çıkmaktadır. Testlerin sonuç zamanları yapılan teste göre değişmektedir. Tahliller analiz yapılırken tecrübeli ve konusunda uzman kişilerce titizlikle yapılmaktadır.

Tahlil Raporlama

Tahlil raporlama işlemleri uzman doktorlar tarafından en kısa zamanda raporlanmaktadır. Bu raporlar hastaların dosyalarına eklenir, tahlil dışardan istendiği takdirde rapor hastaya ister mail ister elden teslim edilir. Raporun herhangi bir durumda kaybı halinde bir kopyası sistemde saklanmaktadır. Sistemde saklanan raporlara hasta istediği her hangi bir zaman ulaşabilir. Bu da hastalar için olumlu bir uygulamadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı