Sponsorlu Bağlantılar

Türcert Sektörel Çözümler Sunuyor

Türcert Sektörel Çözümler Sunuyor

 

Hizmet kalitesini artırmak adına denetim, gözetim, muayene, laboratuvar, belgelendirme, endüstriyel risk yönetimi, inşaat hizmetleri, metal, tedarikçi, uluslararası ticaret, eğitim, sağlık ve benzeri birçok kategoride firma çözüm üretiyor.

 

Firmanın göze çarpan hizmetlerinden biri denetim hizmeti, Bu kategoride uzman ekiple çalışıyor ve güncel verileri değerlendirerek işe başlıyor. Denetimin asıl amacı inşaat, ticaret, sağlık, taşımacılık ve kimyasal gibi sektörlerde hizmet kalitesini artırmak. Belgelendirme firmanın sunduğu hizmetlerden biridir.

 

Profesyonel Ekip

 

Firma denetim hizmetiyle birlikte kaliteyi artırmakta ve üretim sonunda hurda oluşumunu engellemektedir. Üretimde başarının maksimum seviyeye çıkması amaçlanmaktadır.

 

Test, ölçüm, analiz, denetim, gözetim ve muayene kategorisinde birçok sektör için çözüm üretmektedir. Enerji, gıda, petrol, denizcilik, otomotiv, inşaat, ticari ürünler ve tüketici ürünleri şirketin hizmet listesinde yer alan sektörlerdir. Firma diğer sektörlerin tekliflerine de açıktır.

 

Sektörel anlamda firmaların işlevinin daha düzenli olması, maliyet açısından ve üretim açısından verimin üst seviyeye çıkması, üretimde gerekli belgelerin tedariki gibi birçok konuda site tercih edilen bir adres haline geldi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı