Gündem

Türkiye’nin En İyi 6 Jakuzi Şirketi

Türkiye’nin En İyi 6 Jakuzi Şirketi

 

Tekzen olarak jakuzi modellerinde farklı ebat seçeneklerini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin bir jakuziden beklemiş olduğu farklı özellikleri bilincinde olan firmamız bu sebeple ürünleri içerisinde farklı özellikleri bulunan Jakuzi modelleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz jakuzi modellerimizde genellikle akrilik malzemeden yapılmış olan panele sahip olan modelleri tercih ediyoruz. Akrilik hem hafif hem de dayanıklı yapısı ile jakuzinizin yıllarca sizinle olmasına yardımcı oluyor.

 

Jakuzi

 

Prestij Banyo firması olarak bizler müşterilerimizin kendileri için en uygun olan Jakuzi seçebilmeleri için onlara en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin zevklerine uygun olarak seçtikleri jakuzi modelleri aynı zamanda en iyi şekilde rahatlamalarını sağlamak için farklı teknik özellikler seçeneklerini de sunuyoruz. Farklı teknik özelliklerinin başında ise jetlerin değişen sayıları bulunuyor. Modellere göre farklılık göstermekle birlikte 6’lı ya da 14’lü gibi seçenekler ile müşterilerimizin en rahat edecekleri modeli seçmelerini sağlıyoruz.

 

Jakuzi Dünyası müşterilerimizi sadece jakuzi ürünlerimiz ile karşılıyoruz. Bunu yapmamızın altındaki temel amaç ise yaptığımız işte en iyisi olmayı amaçlamamızdır. Sağladığımız bu niş ürünler nedeniyle de müşterilerimize normal bir firmada bulamayacakları kadar fazla çeşitte jakuzi modeli sunabiliyoruz. Bol çeşitli jakuzi modellerimizin yanı sıra aynı farklılık Jakuzi fiyatları yansıtıyoruz.

 

Jakuzi Modelleri

 

Atlas Jakuzi, Küvet, Compact Sistem, Sauna ve Banyo dolaplarının sektör lideri olma yolunda ve mümkün olan en uygun fiyat ve/veya Türkiye standartlarının üzerinde ve en yüksek kalite ile tüketiciye ulaştırma gayretindedir. Atlas Jakuzi kişisel ya da kurumsal olarak her zevke her bütçesel olarak cevap verebilecek ürün yelpazesini müşterilerinin beğenisine arz etmektedir. Atlas Jakuzi 2010 yılından bu yana son kullanıcı ve/veya tüketiciye çok daha kolay ulaşabilmek için www.atlasjakuzi.com internet sitesi üzerinden kesintisiz satış yaparak müşteri ağını ulusal ve uluslararası genişletmiştir. Jakuzi sektöründe müşterilerimiz adına uygun ödeme koşulları ve güvenilir hizmeti ile anlık ihtiyaçlarına daha kolay elde etmelerini sağlamak adına için 2010 yılında bu zamana profesyonel E-Ticaret sistemine geçiş yapmıştır.

 

Yapies Banyo müşterilerinin jakuzi montaj işlerinde de yanlarında olmaktadır. İstanbul ve Gebze’de yaşayan müşterilerimizin online alışverişlerinde dahil tercih etmeleri durumunda alanında uzman ekibimiz ile birlikte jakuzi montajlarını gerçekleştiriyoruz. Diğer illerden gelen siparişlerde ise kargolama yöntemi ile ürünlerimizi iletiyoruz. Müşterilerimize ulaştırdığımız tüm ürünler öncelikle kalite kontrol süreçlerimizden başarı ile geçmeleri gerekmektedir.

 

Jakuzi Fiyatları

 

Yapi Manya müşterilerinin isteklerini her zaman için ön planda tutmaktadır. Bunun için de jakuzi modellerinde birbirinden farklı dizaynlara ve teknik özelliklere sahip olan ürünlere yer vermekteyiz. Online alışverişlerinde de müşteri hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanında olarak merak ettikleri ya da öğrenmek istedikleri her konuda onlara hizmet sağlıyoruz. Tek tıkla jakuzi alışverişi yapmalarını sağladığımız müşterilerimizin yapmaları gereken sadece jakuzilerinin keyfini sürmek oluyor.

 

Kaynak: Jakuzi Nedir?

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı