Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction İçin Kimler Uygundur?

Vaser Liposuction İçin Kimler Uygundur?

Vaser liposuction ayak bileklerinizi, kollarınızı, koltuk altlarınızı, göğsünüzü, baldırlarınızı, göğsünüzü, çenenizi, boynunuzu, yanlarınızı, uyluklarınızı, dizlerinizi, midenizi, sırtınızı ve belinizi tedavi edebilir. Vaser, ideal estetik hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek verimli, son teknoloji bir teknolojik bir yöntemdir. Genellikle yirmi ile yetmişli yaşlara kadar kadın ve erkek hastalarda uygulanır. Vaser, herhangi bir alanda gereken tek bir işlemle inanılmaz sonuçlar verir.

Sağlıklı bir yaşam tarzının sürdürülmesi koşuluyla, sonuçlar kalıcı olmaktadır. Ayrıca pek çok kişinin bir diğer endişesi de vaser liposuction fiyatları olmaktadır. Burada bilinmesi gereken en önemli detay ise yapılan işlemin kapsamına ve cerrahınıza göre maliyetin şekilleneceğidir. Tüm bu hususlar dahilinde ise geleneksel liposuction yöntemlerine daha uygun olmasıdır.

Vaser Liposuction

Vaser teknolojisinin bir diğer temel faydası da derin lokal cilt sıkılaştırma yeteneğidir. Vaser teknolojisi hastanın görünümünü iyileştirecek daha ince, şekillendirilmiş bir sonuç elde etmesine yardımcı olacaktır. Vaser teknolojisi, hastaların çekici sonuçlar sağlayan doğal şekillendirme elde etmelerine yardımcı olur. Vaser teknolojisi güvenlidir ve nispeten daha az kesinti gerektirir. Ayakta tedavi bazında bir Vaser liposuction işlemi yapılması da mümkündür. Morarma ve şişme, iyileşme sürecinin normal bir parçasıdır. Yağ hücreleriniz çıkarıldığı için geri dönemez. Bununla birlikte, hiçbir liposuction tedavisinin bir kilo verme işlemi değildir. Bu teknik, vücudunuzun egzersize ve diyete dirençli bölgelerini şekillendirmek için mükemmel bir alternatif olmaktadır.

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser liposuction fiyatları alana ve istenen sonuca bağlıdır, bu da geleneksel yağ aldırma teknikleri için maliyet açısından biraz daha farklılık göstermektedir. Vaser Liposuction sonuçları genellikle en iyi altı hafta sonra görülür. Ama dört aya kadar değişmeye devam edeceksiniz. Tedavi edilen bölgeleriniz sağlıklı bir diyet, egzersiz programı ve vücut ağırlığınız olduğu sürece oldukça iyi sonuçlar verecektir. İşlemden sonra biraz morarma, şişlik ve ağrı olması son derece normaldir. Herhangi bir rahatsızlığı kontrol altına almak için ağrı kesici ilaç kullanılması gerekecektir. Vaser Liposuction teknik olarak zorlu olması nedeniyle daha fazla zaman alır ve bu nedenle yalnızca yüksek nitelikli uzman gerektirir.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser Liposuction vücudun birçok yerinde kullanılabilen daha özel bir yağ aldırma ve vücut şekillendirici işlemdir. Tedavi lokal anestezi altında yapıldığı için hastalar işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmeyecektir. Bununla birlikte, hastalar işlemden sonra bir miktar rahatsızlık yaşamaları mümkündür. Ancak bunlar uzun süreli ağrılar olmayıp uzmanların vereceği ağrı kesiciler ile hafifletilecektir. Vaser Liposuction en büyük avantajı daha fazla miktarda yağın daha kolay çıkarılabilmesidir, çünkü Vaser yağı yumuşatarak pürüzsüz ve eşit bir şekilde çıkar. İşlem sırasında kullanılan sıvı da anti bakteriyeldir, bu nedenle enfeksiyon şansı daha azdır. İşlem sırasında doktorunuz belirli bölgelerdeki küçük yağ birikintilerini veya yağ dokusunu hedef alacaktır. Doğrudan sonuç olarak, doğal kas çevresi çok daha görünür olacaktır.

Vaser Liposuction Faydaları

 Vaser Liposuction pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlar arasında ise;

  • Tedavi edilecek alan, kan damarlarını da küçülten özel bir salin solüsyonu ile uyuşturulur. Morarmayı ve kan kaybını önlemeye yardımcı olan bu, aynı zamanda yağ dokusunun ultrason enerjisi tarafından emülsiyon haline getirilmesini sağlar.
  • Vaser liposuction kesin bir yöntemdir. Kanül, belirli alanlardaki dalgaları hedef alarak cerrah için daha fazla kontrol sağlar.
  • Vaser liposuction yeni nesil liposuctiondır.
  • Ayrıca göbek veya basen gibi daha geniş alanları şekillendirmek için de kullanılan bir tekniktir.
  • İşlem hem erkekler hem de kadınlar için uygulanabilmektedir.

 

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret ediniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı