Sponsorlu Bağlantılar

Vegan Ürünler

Vegan Ürünler

Veganizm Dünya’da 1970 yılında ortaya çıkarak yayılmaya başlayan bir beslenme felsefesidir. İnsanlar arasında rağbet görülmüş ve yayılmıştır. Hayvansal ürünler ve hayvansal kaynaklı olan ürünleri red edip bitkisel ürünleri tüketen insanlara vegan denilmektedir. Vegan yani vejetaryenler ortaya çıkması ile yeni bitkisel ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamak için www.vegavejetayen.coom sitesine giriş yaparak yer alan vegan ürünleri inceleyip alabilir. Vegan Ürünler şöyle sıralayabiliriz. Tahıllar, sebzeler ve meyveler olmak üzere sıralanabilir.

Vegan Belgelendirme Nedir?

Vegan belgelendirme vegan ürünlerin üretiminden son tüketiciye kadar hiç bir hayvansal gıda olmadığını belirten uygulamadır. www.veganveteryan.comm sitesinde vega ürünlerin belgeleri bulunmaktadır. Ürünler vegan belgelendirme sayesinde rahatlıkla tüketip almalarında herhangi bir soru işareti bulunmamaktadır.

Vegan Sertifikası Nedir?

Vegan beslenme şekli yeni bir alan olduğu için vegan ürünler hakkında daha yasal bir düzenleme bulunmamaktadır. Ancak bağımsız ve tarafsız kuruluşlar tarafından vegan sertifikası uygulamasıyla bir altyapı hazırlığı olmuştur. www.veganvejetaryen.comm internet sitesinde bulunan vegan ürünler sertifikalı olarak sunulmaktadır. Vegan sertifikası sayesinde ürünlerin içinde herhangi bir hayvansal gıdalar içermediğini sağlamıştır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı