Sağlık Gündem

Vehbi Koç Vakfı sağlık kuruluşları çalışanları, Amerikan Hastanesi’nin 100. yılını pedal çevirerek kutladı

Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi ve Koç Bisiklet Kulübü katılımcılarından oluşan 45 bisikletçi, Amerikan Hastanesi’nin 100. yılını pedal çevirerek kutladı. Bisikletçileri buluşturan rota, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi’nden başlayarak Amerikan Hastanesi’nde son buldu. Bir diğer 16 kişilik bisiklet ekibi ise 100. yıla özel olarak bisiklet turunu 100 kilometreye ulaştıran rotayı izledi.

Rotanın bitiş noktası olan Amerikan Hastanesi’nde, Bisiklet Yazarı ve Çizeri Aydan Çelik ile “Bisiklet ve Hayat” konulu keyifli bir sohbet bisikletçileri bir araya getirdi. Katılımcılar, Amerikan Hastanesi bünyesinde yer alan Mindfulness Merkezi Code Lotus’un eğitmenleriyle nefes egzersizleri gerçekleştirerek hem enerjik hem de dinlendirici bir gün geçirdiler.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı