Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Bilişim sektöründe yer alan farklı özelliklerde birçok işletim sistemi bulunur. Windows, dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir. Bill Gates’in kurucusu olduğu Microsoft’un ürettiği bir sistem yazılımıdır. Cihazlar ile kullanıcı arasında iletişimi sağlar. Windows işletim sistemlerinin farklı iletişim yönleri bulunur. Görsel, sesli veya yazılı verilen komutlar ile kontrol edilebiliyor.

İlk versiyonu yirmi beş yıl önce piyasaya sürüldü. En güncel versiyonu olan Windows 10, bireysel veya kurumsal olarak sıkça kullanılır. Kendi içerisinde versiyonları olan Windows sürümüdür. Microsoft’un Windows 10 pro satın al sloganı ile pro versiyonu ön plandadır. Aynı anda birçok dosya ve klasörü ekran üzerinden düzenli bir şekilde açabilirsiniz.

Windows 10 Hakkında

2015’te piyasaya sürülmüş en güncel versiyondur. Türünü çeşitli olması nedeniyle seçme alternatifi sunar. Windows Vista ve 8.1’de yaşanan talihsizlikler de dikkate alınarak ortaya çıktı. Önceki sürümlerin sorunlarının da çözülmesiyle Windows 10 teknoloji severlerin favorisidir. Otomatik güncelleştirme, yazılımın devamlı güncel kalmasını sağlar. Bilgisayar dışında akıllı telefon, tablet ve diğer mobil cihazlar ile uyumlu çalışır.

Windows 10 satın al etiketi ile bugüne kadar milyonlarca kullanıcıyı hanesine dâhil etti. Yeni cihazlarda kurulu olarak gelir. Şifreleme uygulaması sayesinde dosya ve klasörlerin her biri güvenli hale gelir. Online store sayesinde ihtiyacınız olan her türlü oyun, yazılım, uygulama vb. ulaşabilirsiniz. Windows dosyaları, Linux tabanlı işletim sistemlerinde dönüştürücü yazılımlar ile sorunsuz çalışır.

Windows 10 ve Microsoft Ekibi

Microsoft, dünya bilişim sektörüne yön veren ABD merkezi çok uluslu bir firmadır. 1965’de Bill Gates tarafından kuruldu. Gates’in yöneticiliğinde faaliyetlerine devam ediyor. Office uygulamaları, işletim sistemi ve posta işlemleri üzerine çalışmalar yapar. Dünya’nın her yerinde milyonlarca çalışanı olan bir şirkettir. Türkiye’de temsilciliği bulunur.

Windows işletim sistemi görsel programlama uzmanı, grafik uygulamalar ve tasarım uzmanı, yazılım geliştiricileri ve elektronik mühendislerinin ortak çalışması sonucu üretilen bir uygulamadır. Arka planda çalışan devasa profesyonel bir ekip bulunur. Ekip, Windows 10 lisans satın al ile etkinleştirme sorununa çözüm profesyonel bireylerden oluşur. Ürünü satın alarak kullanma deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı