Sponsorlu Bağlantılar

Yerden Isıtma

Yerden Isıtma

Yerden ısıtma sistemi alt tabakadan verilen ısının miktarına göre verdiği sıcaklık etkisine göre değişebilir. Siz isterseniz bu dereceyi arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Tabakaya zarar verilebileceği düşünülen alttan ısıtma hiçbir zarar vermeyecektir. Odanın ısısını eşit miktarda dağıtan bu sistem hijyenik, temiz ve ferah bir konfor sunacaktır.

Her tür zemine yapılabilen bu sistem modern bir görünüm sağlar. Çocuklara zararı bulunmamaktadır. Çocuğun göremediği ve dokunmadığı bir yerden ısıtma sistemidir. Soba ve benzeri şeylerde el yanması tehlikesiyle karşı karşıya olan bireyler genellikle bu sistemi tercih etmektedir. Rahat ve ferah bir ortam sunan yerden ısıtma sistemi dar olan alanların geniş gözükmesi için müthiş bir yardımcıdır.

Vrf Klima

Klima kirli havayı içine çeker, temiz havayı iç mekana verir. Odanızın ısısına göre ayarlayabileceğiniz vrf klima size mükemmel bir hizmet kalitesi sunar. İstediğiniz derecede ayarlanabilir özelliği taşıyan klima size rahatlık ve konforu bir arada yaşatır. Kışın size sıcak havanın konforunu, yazın ise soğuk havanın konforunu yaşatacaktır. Ayrıca çocuğunuzun ulaşamadığı için tehlike ortamı oluşturmayacaktır.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı