Sponsorlu Bağlantılar

Yumurta Büyüsü İle Çiftleri Ayırma

Yumurta Büyüsü İle Çiftleri Ayırma

Yumurta büyüsü her ne kadar birçok farklı niyet ve amaç uğruna kullanılabilen bir büyü olsa da genel olarak çiftleri ayırma konusunda icra edilen büyülerden biridir. Maddiyat, sağlık, huzur gibi konularda da kullanılabilse de genel olarak insanlar bu büyüyü bir ayrılık büyüsü olarak kullanır. Yapımı basit olmasına rağmen etkileri su götürmez bir büyü olarak karşımıza çıkar. Lakin, basit bir büyü olması amatörlerin bu büyüyü rahatlıkla gerçekleştirebileceği anlamına gelmez.

Yumurta büyüsü ve diğer tüm büyüler Medyum Behçet gibi ilim sahibi kişiler tarafından yapılmazsa hiçbir etkileri olmadığı gibi ters de tepebilir. Ki, bu ihtimal büyünün tutmama ihtimalinden bile daha kötüdür. Büyüler farklı boyutlardan enerjilerin yardımlarıyla yapılır ve bu enerjiler asla şakaya gelmez. Bu sebeple evde kendi başınıza büyü yapmanız, en kolay büyüler bile olsa asla tavsiye edilmez. Büyü işi ciddi bir iştir ve asla ciddiyetsiz bir şekilde yaklaşılmamalıdır.

Yumurta büyüsü vasıtasıyla sevdiğiniz kişiyi onu hak etmeyen kişiden ayırabilirsiniz. Bu büyünün yapımında yumurta, sarı bir kağıt ve çeşitli tılsımlı sözler kullanılmaktadır. Yumurta sağ elle kırılır ve sarı kağıda akıtılır. 24 saatlik kuruma süresinden sonra evin belli bir mesafe uzaklığına gömülür. En fazla iki haftada büyünün tuttuğu gözlemlenebilir. Yumurta büyüsünün fiziksel etkisi bulunmadığından fark edilmesi de oldukça güç bir büyüdür.

Salat-ı Tefriciyye

Dualar niyetlerin gerçekleşmesi adına birer köprüdür. 4444 Duası da denen Salat-ı Tefriciyye de pek çok hikmeti bulunan dualardandır. Sağlık, huzur, sıhhat, maddiyat, para, huzur gibi konularda bu duanın 4444 kez okunması epey faydalı görülmektedir. Birçok alim benzer fikirleri paylaşmaktadır. Bu duayı vekalet vererek bir medyuma okutmak da mümkündür. Kişi dilerse belli sayılarda günlere bölerek de kendisi okuyabilir. Duaların önemi çok büyüktür.

Duanın Arapça okunuşu şu şekildedir:

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

4444 Duası’nın Türkçe meali de şu şekildedir:

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı