Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf Bulut ÖZTÜRK Evli midir?

Yusuf Bulut Öztürk

Yusuf Bulut Öztürk, Türkiye’nin en büyük gümrük müşavirlik firması ÜNSPED firmasının kurucu ortaklarındandır.

Yusuf Bulut Öztürk Kimdir?

Gerek dostluk ilişkilerinde gerekse iş hayatında her zaman sürdürülebilirlik mottosuna çok önem veren Öztürk, 60 çalışan ile devraldığı şirketi 1200 kişilik anonim şirket haline getirmiştir. Ülkemizde 40 farklı hizmet noktasındaki iş ortaklarının da verdiği güvenle, sürekli yükseliş gösteren ÜNSPED GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ 1981 yılında sektöre giriş yapmıştır.

Bir gümrük müşavirliği firmasının sahip olması gereken en önemli değerlerin başında insan faktörünün geldiğini söyleyen Öztürk, insani ilişkilere çok önem verir ve paylaşmayı çok sever, her çalışanına özel değer verir. Şirketinin 33 ortaklı bir anonim şirketi olması bunun en büyük göstergesidir.

Önemli sermayesinin insan faktörü olduğunu sık sık dile getiren Yusuf Bulut Öztürk, bu amaçla şirketinde ÜNSPED Gelişim Akademisini (UGA) kurmuştur. Çalışanlarının sürekli eğitime tabi tutulduğu, performanslarının ölçüldüğü ve sürekli gelişim sağladıkları bir akademi oluşturmuştur.

Yusuf Bulut Öztürk Ne İş Yapar?

Çağa ayak uyduran, “Yenilenmeyen yenilir” felsefesiyle hareket eden Öztürk, iş ortaklarına verdiği hizmette en üst teknolojiyi kullanır, onların hayatlarını kolaylaştırırken de hata oranının aza indirgenmesi için büyük çaba sarf eder. Yusuf Bey, vizyonu çok geniş bir iş adamıdır, iki hamle sonrasını görmesi ile ünlenmiştir.

Gümrük müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alan ve kaliteli çalışanları ile farklılık yaratan, inovasyonu kucaklayan, sonuç odaklı hareket eden, vizyonuyla hizmet sektörünün önemli bir markası olan Yusuf Bulut ÖZTÜRK, ÜNSPED Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Yusuf Bulut ÖZTÜRK Nereli?

1957 yılı Sivas doğumlu ÖZTÜRK, Gümrük Müşaviridir.

Yusuf Bulut ÖZTÜRK Evli midir?

Yusuf Bulut ÖZTÜRK, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği, Anadolu Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü, Büyük Kulüp ve İstanbul Golf Kulübü üyesi olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yusuf Bulut Öztürk Ne Mezunu?

1957 yılında Sivas’ta doğan Yusuf Bulut ÖZTÜRK, lise eğitimini Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 1982 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur.

Yusuf Bulut ÖZTÜRK Kaç Yaşında?

1957 yılında Sivas’ta doğan Yusuf Bulut ÖZTÜRK 54 Yaşında ve iki kız çocuğu babasıdır.

Yusuf Bulut Öztürk Hangi Takım Taraftarı?

Galatasaray Futbol Takımı taraftarıdır.

Yusuf Bulut ÖZTÜRK’ün Sosyal Medya Hesapları

Twitter: https://twitter.com/yusufbulutoz

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/people/Yusuf-Bulut-%C3%96zt%C3%BCrk/100011274306264/

Instagram: https://www.instagram.com/yusufbulutozturk/

Yusuf Bulut ÖZTÜRK’ün Hayatı

İş hayatına ilk olarak Ünsped Beynelminel Nakliyat şirketinde göreve başlayan ÖZTÜRK, Gümrük Müşaviri olup, Ünsped Gümrük Müşavirliği, Lojistik Hizmetler A.Ş. ve Ünsped Global Lojistik Ticaret A.Ş. firmalarının hissedarı olarak halen görevini sürdürmektedir.

Yusuf Bulut ÖZTÜRK, İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği, Anadolu Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü, Büyük Kulüp ve İstanbul Golf Kulübü üyesi olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

ÜNSPED Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş

Ünsped Gümrük Müşavirliği A.Ş. (UGM) ve Ünsped Global Lojistik A.Ş. olmak üzere iki ana şirket bulunmaktadır. İki şirketteki çalışan sayısı 1.500’ün üzerindedir.

Ünsped Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hizmetler A.Ş. 38 yıllık deneyimi, 1.300 civarı çalışanı, 60 A karneli gümrük müşaviri, 6 kimyageri, 50 şubesi ve Arge Departmanı ile kendi dalında Türkiye’nin en önde gelen şirketidir. Ünsped Gümrük Müşavirliği profesyoneller tarafından yönetilen bir firma olup, tümüyle sürdürülebilirlik ve ölçümlenebilirlik ilkelerine dayalı bir yönetim anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma, sektörde bir ilk olan, Kurumsal Derecelendirme çalışmasını SPK’ya akredite Saha Rating firmasına yaptırmış, halka Kapalı Şirketler (Priv.) Metodolojisine dayanarak 1.Grupta değerlendirilerek, sürdürülebilir yapısını akredite hale getirmiştir.

2015 yılından beri devam eden derecelendirmelerde 2017 yılına dair puanı 9,01 olarak gerçekleşmiştir. 2015’den itibaren puanını sürekli yukarıya doğru çıkartmıştır. Yanı sıra UGM, 2018 Mart ayında Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikasını (AEO) almış, yine 2018 yılında Türkiye’nin en fazla hizmet ihracatı gerçekleştiren ilk 500 firması arasında 163. sırada yer almıştır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -