Gündem

Manisa Gördes’e 6 milyon TL’lik altyapıya ilk kazma

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Gördes ilçe merkezindeki Fatih Bulvarı ve Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Özgür Artunç Bulvarında hayata geçireceği prestij cadde projesi öncesinde MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yaklaşık 8 kilometrelik, 6 milyon TL yatırım bedeli ile altyapı çalışması yapılacak.

MANİSA (İGFA)- Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçe merkezinde yer alan ve ulaşım açısından önemli bir konumda olan Fatih Bulvarı ve Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Özgür Artunç Bulvarında prestij cadde projesini hayata geçirecek. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ise her iki caddede yaklaşık 8 kilometrelik 6 milyon TL yatırım bedeli ile altyapı çalışması yapacak İlçenin dev yatırımı için ilk kazma geçtiğimiz günlerde vuruldu ve altyapı çalışmalarına başlandı.

“ALTYAPI MASKİ’DEN PRESTİJ CADDE BÜYÜKŞEHİR’DEN”

Çalışma hakkında bilgi veren Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda alt ve üstyapı dönüşümlerine idare olarak yeni yatırımlarla devam ediyoruz. Gördes ilçe merkezimizin omurgası durumunda olan Fatih Bulvarı ve Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Özgür Artunç Bulvarında Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde projesi hayata geçecek. Öncesinde MASKİ Genel Müdürlüğümüz de bu bölgede yaklaşık 8 kilometrelik içme suyu hattı ile kanalizasyon hattı çalışması yapacak. Bu yatırımın bedeli 6 milyon TL olacak. Geçtiğimiz ay yer teslimini yaptığımız projede ilk kazma geride bıraktığımız günlerde vuruldu ve altyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde start verildi” dedi.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -